Заняття з теми «Дослідження проявів впливу чинників навколишнього середовища на представників різних царств живої природи» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Викладачі циклової комісії загальноосвітніх дисциплін коледжу, Люмила Плугіна та Мирослава Бойко  провели заняття заняття з дисципліни "Природничі науки", "Біолого-екологічний модуль" з теми «Дослідження проявів впливу чинників навколишнього середовища на представників різних царств живої природи» для студентів груп ПВ(н)-28 та ГРС -18 в Стрийському парку м.Львова.

Мета заняття: формування умов реалізації дослідницької компетентності студентів і водночас безпосередньої взаємодії молодих поколінь з етносоціоприродним, технологізованим і культурним середовищем життя (довкіллям), переконання раціональної екологічної свідомості , що виявляється через екологічну культуру і поведінку.

Під час проведення заняття студенти змогли побачити рідкісні породи дерев і рослини, ознайомитись з довкіллям. Студенти брали активну участь в обговоренні теми.

Заняття було цікавим і пізнавальним. Студенти отримали масу емоцій і задоволення, збагатилися новими знаннями. Такі заняття відіграють важливу функціональну роль у задоволенні рекреаційних потреб молодого фахівця.Слід відзначити професійно-практичну основу проведеного заняття.