Cвятковий концерт до Дня матері — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

В актовій залі Львівського кооперативного коледжу економіки і права відбувся святковий концерт до Дня матері, в якому взяли участь студенти та працівники коледжу.

У програмі урочистостей – ціла низка цікавих і пізнавальних заходів. На свято завітали, адміністрація коледжу, студенти, батьки студентів, викладачі, представники Львівської обласної спілки споживчих товариств України та інші поважні гості.

Зі сцени лунали вірші та пісні, привітання зі словами пошани до матерів, бабусь за їхню ласку і любов. Усі присутні на святі змогли насолодитися вражаючими виступами талановитих студентів коледжу, які подарували незабутнє емоції своїм гостям, радуючи кожного з присутніх музичними номерами.

Особливо зворушливим був виступ викладацького ансамблю «Галичаночка», який зачарував слухачів репертуаром українських пісень.

У щасливої матері зростають щасливі діти, тож давайте робити життя наших матусь прекрасним.

«Мамо! Хай буде світлим кожен твій день, кожна хвилина. Бо ти не тільки нас породила. Своєю безмежною любов’ю ти навчила нас бути відданими, працелюбними, добрими, милосердними. І не зникне благородство, людяність, поки на світі є матері». Кланяємося вам, матері роду людського. Зичимо щасливих довгих літ життя і бажаємо многая літ»!

Адміністрація коледжу та організатори щиро вдячні всім тим, хто брав активну участь у данному заході.