Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей 2019» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

До Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці, нещодавно у Національному університеті «Львівська політехніка» відбувся II-й Львівський форум з охорони праці під девізом “Безпечне і здорове майбутнє праці”.

Головне завдання форуму з охорони праці – привернути увагу громадськості до проблем безпеки під час робочого процесу, важливості питань охорони праці, особливо молоді, посилення співпраці між органами державної влади, роботодавцями, профспілками, керівниками підприємств і працівниками задля формування культури безпеки та гігієни праці, впровадження кращих практик у цій сфері тощо.

В межах Форуму відбулася церемонія нагородження переможців І відбіркового туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей 2019».

Львівський кооперативний коледж економіки і права, представила студентка спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» спеціалізація Товарознавство в митній справі, група ПМ(н)-17 Марія Кучерко, яка стала переможцем І етапу Всеукраїнського конкурсу “Охорона праці очима дітей” 2019 р. на Львівщині. Науковим керівником студентки була Наталія Кутна, викладач дисципліни Охорона праці.

Після нагородження учасники конкурсу взяли участь у флешмобі “Бажаємо усім працювати у безпеці”, в межах якого закликали дотримуватися вимог охорони праці. Під час форуму проводився інтерактивний семінар-квест для студенів на тему: «Безпечне і здорове майбутнє праці у наших руках».

Дані заходи сприяють розширенню кругозору у молодих фахівців та вдосконалення теоретичних знань. Адміністрація коледжу, циклова комісія, одногрупники та студентське самоврядування коледжу щиро вітають Марію Кучерко з перемогою у конкурсі та дякують її наставнику Наталії Кутній за гідну підготовку учасниці.