Викладацька науково-практична конференція на тему: «З досвіду організації навчально-виховного процесу» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Нещодавно у коледжі відбулась підсумкова щорічна викладацька науково-практична конференція на тему: «З досвіду організації навчально-виховного процесу».

Мета конференції: розгляд проблем та перспектив розвитку організації навчально-виховного процесу в коледжі, обмін досвідом наукової та освітянської діяльності, підвищення рівня фахової підготовки науково-педагогічних кадрів, залучення молодих викладачів до науково-дослідницької діяльності.

З вітальним словом до учасників заходу звернулися директор коледжу
Зубко Н.П., заступник директора з навчально-методичної роботи Ігор Леськів та завідувач наукового відділу Людмила Бачинська. У своїх промовах вони зазначили, що конференція приносить велику користь для молодих науковців, які мають можливість виступити з власними дослідження, почерпнути нові знання у своїх колег, поділитися думками.Жваве обговорення викликали доповіді, представлені викладачами вишу, а саме: «Навчайся сам і вчи цікаво. Практичне використання електронних освітніх ресурсів» - Олена Маньків, «Аналіз тюторської технології в дистанційній освіті» - Віра Варгас , «Необхідність і переваги інтегрованого навчання» - Наталя Мозола , « Використання QR-коду в начальному процесі як інтегрованого методу супроводу освітнього процесу»- Марія Ільків, «Досвід використання педагогічних інновацій у практичній діяльності» - Оксана Фера, «З досвіду організації навчально-виховного процесу», Христина Сапужак , «Як захопити і втримати увагу цифрового покоління?»- Людмила Бачинська та інші.

Тематика виступів на науково-практичній конференції охопила найбільш важливі аспекти педагогічної і наукової діяльності викладача вищої школи.

Підсумовуючи результати підсумкової науково-практичної конференції, варто наголосити, що такі наукові заходи стали традиційними у виші та свідчать про активну дослідницьку діяльність викладачів.