Практичне заняття на тему «Складання замовлення на завезення товарів» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Викладач коледжу, Лідія Марчишин провела практичне заняття для студентів групи ПТБ(н)-16 спеціальності «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» на тему «Складання замовлення на завезення товарів», на базі ТзОВ «Плантпол-Україна». 

 Мета заняття: вивчити в реальних умовах порядок визначення потреби в товарах, навчитися оформляти замовлення на завезення товарів, складати графіки доставки товарів, ознайомитися з видами маршрутів доставки товарів тощо.

ТзОВ «Плантпол-Україна» було створено у 2003 році за участю польського підприємства Plantpol-Zaborze, провідного виробника напівпродукту та готової продукції балконно-клумбових рослин, декоративної розсади, багаторічних рослин та мінеральних добрив Planton. Заступник керуючого підприємством ТзОВ «Плантпол-Україна», розповів студентам про історію українсько-польського підприємства, його структуру, основні напрями розвитку та особливості роботи.

Студенти мали можливість ознайомитися із джерелами збуту квіткових рослин, організацію управління товаропостачанням на підприємстві, а також довідались, в які країни імпортує свою продукцію ТзОВ «Плантпол-Україна». Майбутні фахівці отримали задоволення від спілкування, активно задавали питання, отримали багато цікавої та корисної інформації, що знадобиться їм у кращому розумінні тем навчальної дисципліни.