Взяли участь в студентській Олімпіаді з економічних дисциплін — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Студенти ІІІ курсу, спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» взяли участь в студентській Олімпіаді з економічних дисциплін серед студентів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації Західної України, яка проходила на базі Львівського національного аграрного університету.

Участь в олімпіаді взяли понад 160 студентів, делегації були з понад 20 коледжів Західної України. Олімпіада була проведена у формі комп’ютерного тестування в системі MOODLE з таких економічних дисциплін: «Економіка», «Бухгалтерський облік», «Фінанси», «Підприємництво», «Менеджмент», «Маркетинг», а також «Права», «Інформаційні технології».

Студенти Львівського кооперативного коледжу економіки і права були відзначені дипломами: Христина Назаркевич - Диплом І ступеня; Христина–Тамара Вихопень – Диплом ІI ступеня; Михайло Голубка - Диплом ІII ступеня; Перемога в номінаціях: Марія Прокіпчин – «За системність мислення», Марта Крупник –«За ґрунтовні знання в галузі економіки». Подякою відзначений за підготовку студентів до Олімпіади та хороші знання підопічних з економічних дисциплін –голова циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності, к.е.н., Михайло Михайлович Голубка).

В рамках проведення олімпіади викладачі та студенти Львівського кооперативного коледжу економіки і права відвідали музей історії ЛНАУ, музей Степана Бандери та музей імені професора Євгена Храпливого.

Адміністрація коледжу щиро вітає усіх переможців, бажає нових здобутків, яскравих перемог, неймовірних вершин, а головне – не втрачати віри у себе, надихати усіх навколо творити зміни, бути відданими доньками та синами нашої України.