Науково-практична конференція на тему «Інноваційні процеси і їх вплив на ефективність діяльності підприємства» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

На базі Львівського торговельно-економічного університету відбулася Шістнадцята науково-практична конференція студентів закладів вищої освіти Укркоопспілки на тему «Інноваційні процеси і їх вплив на ефективність діяльності підприємства».

Організатор заходу – Навчально-методичний центр“Укоопосвіта” Центральної спілки споживчих товариств України.

На конференції було обговорено актуальні питання економічного розвитку національної економіки та розглянуті проблеми подальшого її реформування на основі впровадження інновацій у діяльність вітчизняних підприємств.

Наукова тематика робіт учасників конференції охопила низку актуальних для подальшого розвитку економіки України питань.

Конференція стала майданчиком для апробації досліджень студентів кооперативних закладів освіти. На конференцію було подано 34 наукові доповіді. Наукова тематика робіт учасників конференції була різноманітною та актуальною.

Львівський кооперативний коледж економіки і права на конференції представили студенти: Наталія Мекелита, група ПТБ(н)-16, із темою доповіді «Проблеми та перспективи розвитку електронної комерції в Україні» (науковий керівник: Лідія Марчишин), Наталія Відзівашець, група ПК(н)-16, із темою доповіді «Вплив реклами в Інтернеті» (науковий керівник: Оксана Кашуба), Тетяна Колесник,група ГРС-16, із темою доповіді «Інновації у сфері готельно-ресторанного бізнесу» (науковий керівник: Марія Василишин), Віталія Шелест, група ПВ(н)-16, із темою доповіді «Правове регулювання відносин у соціальних мережах» (науковий керівник: Людмила Бачинська).

Учасники конференції були нагороджені дипломами та сертифікатами.