Відбулася ХХІХ обласна олімпіада з історії України — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

На базі коледжу, у співпраці з Радою директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Львівської області та обласним методичним об’єднанням викладачів історії ВНЗ І-ІІ р.а. Львівської області, відбулася ХХІХ обласна олімпіада з історії України серед студентів ВНЗ І-ІІ рівнів акредитації Львівської області.

Мета проведення олімпіади – пошук обдарованої студентської молоді, стимулювання їх творчої праці, сприяння розвитку інтелектуальних та організаторських здібностей.

Заступник директора коледжу з навчально-методичної роботи Ігор Леськів, привітав учасників Олімпіади в стінах навчального закладу, ознайомив гостей з історією навчального закладу, охарактеризував діяльність коледжу, розповів про особливості, проблеми та перспективи організації навчально-виховного процесу, поділився досвідом, здобутками вишу та побажав плідної праці.

Участь в олімпіаді приймали студенти І-ІІ курсів, які представляли коледжі Львівської області. Загальна чисельність учасників олімпіади становила понад 53 осіб.

Оцінювання робіт проводило компетентне журі.

За результатами роботи журі: Перше місце здобула студентка І курсу, групи ПВ(н)-28, Львівського кооперативного коледжу економіки і права – Марія Палюх. До участі в олімпіаді студентку підготувала викладач циклової комісії соціально-гуманітарних дисциплін Мирослава Ільчишин.

Під час церемонії закриття олімпіади організатори заходу нагородили грамотами та подяками переможців та їхніх наставників.

Необхідно відзначити високий рівень організації заходу, злагоджену, високопрофесійну роботу оргкомітету, який створив оптимальні умови для успішного перебігу змагань. Адже саме такі заходи дають змогу виявити кращих студентів, поглибити їх зацікавленість з історії та стимулювати до творчої праці, яка є важливою та необхідною в наш час.