«Тенденції працевлаштування сучасної молоді в реаліях сьогодення» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Проведення презентацій роботодавців є ефективною формою пошуку претендентів на вакантні робочі місця. Викладачі циклової комісії підприємництва та біржової діяльності коледжу організували та провели круглий стіл за участю роботодавців на тему: «Тенденції працевлаштування сучасної молоді в реаліях сьогодення».

Мета заходу – обговорення тенденції державного регулювання ринку праці в Україні; шляхи співпраці з роботодавцями; підготовка кваліфікованих професійних кадрів, готових адаптуватися до сучасного ринку праці.

Гостями заходу була менеджер з персоналу гіпермаркету «Епіцентр-К» Світлана Мала.

Під час свого виступу представник роботодавця розповіла про історію створення гіпермаркетів у Львові та в Україні; умови праці; асортимент продукції та вакансії, які пропонуються. Акцентувала увагу присутніх на етапах торговельного обслуговування, наданні додаткових послуг клієнтам та здійснила презентацію компанії «Епіцентр-К».

Зустріч пройшла у приємній дружній атмосфері та невимушеній обстановці. Під час дискусії було окреслено найбільш перспективні напрямки працевлаштування студентів та визначено, які знання та навички є найбільш потрібними під час їх подальшої роботи.