Лекція-презентація на тему: «Банківська система України: характеристика, сучасний стан, проблеми та тенденції розвитку» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Забезпечення зайнятості випускників закладів вищої освіти є одним із пріоритетних завдань розвитку держави, адже саме вони є найактивнішою частиною працездатного населення. У рамках сприяння працевлаштуванню, викладачі циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності коледжу, організували для студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» організували зустріч з випускником коледжу – заступником директора Львівської обласної дирекції АБ «Укргазбанк» Тарасом Шмигельським, який провів лекцію-презентацію на тему: «Банківська система України:   характеристика, сучасний стан, проблеми та тенденції розвитку».

Тарас Ігорович поділився з молодими фахівцями досвідом роботи та практичними успіхами, акцентував свою увагу на перспективі розвитку спеціальності, потребі у висококваліфікованих фахівцях на ринку праці, особливостями працевлаштування, їх основні обов’язки, перспективи кар’єрного росту та запропонувала взяти участь у конкурсному відборі студентів з метою навчання і стажування з можливістю подальшого працевлаштування.Під час заняття було окреслено найбільш перспективні напрямки працевлаштування студентів та визначено, які знання та навички є найбільш потрібними під час їх подальшої роботи.
Розповів про склад команди банківської установи, висвітлив історичні аспекти створення фінансової установи, розповіла про сучасні напрями та переваги діяльності 
АБ «Укргазбанк» на ринку фінансових послуг. Значну увагу лектор приділив корпоративній культурі працівників, принципам організації здійснення банківського бізнесу та соціальної його відповідальності, стандартам якості обслуговування у банку тощо.

У ході дискусії випускники коледжу отримали відповіді на питання стосовно подання резюме, проведення співбесіди під час прийому на роботу та тестування, можливих посад та подальшого кар’єрного росту, вимог сучасного роботодавця до потенційного працівника. Зустріч пройшла у приємній дружній атмосфері та невимушеній обстановці.