Cтудентська науково-теоретична конференція на тему: «Проблеми правового регулювання в сучасній Україні» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Нещодавно на базі Львівського торговельно-економічного університету у співпраці з Радою директорів ВНЗ І-ІІ р.а. Львівської області, обласним методичним об’єднанням викладачів правознавчих дисциплін ВНЗ І-ІІ р.а. та юридичним факультетом Львівського торговельно- економічного університету було організовано та проведено студентську науково- теоретичну конференцію на тему: «Проблеми правового регулювання в сучасній Україні».

В конференції взяли участь студенти коледжу, зокрема, Юлія Івашків із темою доповіді «Захист прав і свобод дитини в Україні», Наталія Антипова із темою доповіді «Клінічні випробування в Україні: суспільна необхідність чи порушення права на охорону здоров’я» та Тетяна Шапайко із темою доповіді «Забезпечення права на життя в контексті репродуктивних прав людини».


Під час обговорення доповідей учасників відбувались змістовні дискусії, які стосувались запобіганню булінгу в навчальному закладі, забезпечення права дитини на навчання в інклюзивному класі, стану правового регулювання клінічних досліджень в Україні, правого регулювання можливостей здійснення штучного переривання вагітності, штучного запліднення та сурогатного (замінного) материнства.


Після завершення виступів, учасникам було вручено сертифікати про участь у студентській науково-теоретичній конференції.