Зустріч студентів з доктором економічних наук, професором, завідувачем кафедри фінансів, банківської справи і страхування — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

З метою налагодження та підтримання постійних наукових зв'язків з закладами вищої освіти, забезпечення зміцнення співпраці науки і практики, створення умов для подальшого  впровадження результатів навчання в практичну діяльність, викладачі циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності Львівського кооперативного коледжу економіки і права організували для студентів зустріч з доктором економічних наук, професором, завідувачем кафедри фінансів, банківської справи і страхування, державного вищого навчального закладу «Університет банківської справи» (м. Київ), Богданом Пшиком, який є автором понад 150 наукових праць з актуальних питань банківської системи та фінансових ринків, інвестиційної та інноваційної діяльності, фінансово-економічної безпеки.

Професор, Богдан Пшик, провів для студентів спеціальності багатоцільову лекцію на тему: «Взаємодії банківського і реального секторів економіки в умовах євроінтеграції та глобалізації, використання фінансового потенціалу регіону та механізми підвищення ефективності фінансової системи». 
Зустріч пройшла у приємній дружній атмосфері та невимушеній обстановці.
Майбутні молодші спеціалісти мали можливість поспілкуватися з науковцем та отримати відповіді.
Кожен слухач в аудиторії почерпнув щось важливе для себе. Дана зустріч буде надзвичайно цікавою та важливою для студентів спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування».