Навчальна екскурсія в Музей грошей — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Нещодавно викладачі циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності коледжу, організували для членів гуртка «Фінансист» навчальну екскурсію в Музей грошей, який знаходиться на базі Львівського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи».

Метою заходу було показати студенту, якою унікальною є професія банкіра, це по суті вища ланка економістів, що володіють широкими економічними знаннями. Адже, через грошово-кредитні відносини банківська система України має справу з усіма без винятку галузями і секторами народного господарства країни, а її спеціалісти є по суті фахівцями універсального типу, глибокими знавцями своєї справи не лише у сферах банківської діяльності, грошовий обіг і валютна система, а й інших сферах.

Відвідувачі мали змогу побачити ексклюзивні експонати, прослухати цікаві розповіді про історію грошей, нашу національну валюту - гривні, про зародження і розвиток фінансово-грошових відносин на території України з найдавніших часів до сьогодення, про головних банкірів незалежної України, факти про банки і банківську систему тощо.

Студентам розповіли про історію музею, про розвиток банківської справи на Львівщині тощо.