Відбулося перше засідання педагогічної ради в новому навчальному році — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Традиційно на початку навчального року в Львівському кооперативному коледжі економіки і права відбулося перше засідання педагогічної ради, яка завжди дає необхідний старт для колективу, адже вона є фундаментом успішності, і саме тому важливо, щоб вона пройшла добре, спонукала всіх учасників до творчого пошуку та активної співпраці, а результат першої педагогічної ради – це плідна та наполеглива праця впродовж навчального року в досягнені успіхів в організації навчального процесу коледжу на рівні сучасних вимог.

Голова педради, Наталія Зубко привітала усіх з початком нового навчального року, побажала успіхів у роботі, хороших студентів, творчих злетів, відчуття результату своєї праці, невичерпної наснаги, спокою і терпіння. У своїй доповіді директор коледжу провела детальний аналіз роботи колективу, поділилася планами на майбутнє, охарактеризувала матеріально-технічну базу гуртожитків та головного корпусу, про стан підготовки навчального закладу до нового навчального року.

На педагогічній раді було розглянуто та обговорено низку важливих питань, зокрема: Основні завдання і напрямки навчально-виховної, методичної та фінансово-господарської діяльності коледжу на 2019-2020 н.р. відповідно до закону України «Про фахову передвищу освіту», Інформація про результати роботи приймальної комісії у 2019 році та аналіз ефективності проведених профорієнтаційних заходів у 2018-2019 н.р., Обговорення та затвердження нормативних документів про організацію навчально-виховного процесу, тощо    

Атмосфера роботи педагогічної ради була робочою та дружньою. Кожен мав змогу висловити свої ідеї та побажання, обговорити їх з колегами – а найкращі пропозиції були озвучені та прийняті до уваги. За результатами педради прийнято ряд важливих рішень, які будуть визначати головний вектор роботи та розвитку навчального закладу. Колектив навчального закладу впевнений, що подальший успіх залежить від зусиль, бажання працювати та віри у завтрашній день.

Після закінчення роботи педради відбулися засідання циклових комісій.