Екскурсія в музей споживчої кооперації Львівщини — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Робота Музею споживчої кооперації – невід’ємна складова виховного процесу в навчальному закладі, спрямованого на формування активної життєвої позиції молодої людини, розвитку особистості, формування уявлень про свою професію, майбутню діяльність в системі споживчої кооперації та підприємств і організацій різних форм власності.

Для студентів усіх спеціальностей Львівського кооперативного коледжу економіки і права викладач вищої категорії Марія Ільків провела екскурсію в музей споживчої кооперації Львівщини, який розташований у приміщені навчального закладу. Викладач розповіла присутнім про історію зародження кооперативного руху на Львівщині та в Україні, про видатних кооператорів, які внесли вагомий внесок у розбудову кооперації регіону та економіку країни загалом, діяльність кооперативних інституції, ознайомила з історією закладу, в якому вони будуть навчатися тощо.

Студенти коледжу мали змогу побачити нові матеріали, якими постійно поповнюється музей, і які свідчать про розвиток всіх галузей споживчої кооперації.

Особливе захоплення у студентів викликала історія розвитку кооперативного руху на землях Галичини. Своєю жертовною подвижницькою працею наші великі попередники зуміли об’єднати народ Галичини кооперативною ідеєю самостійного господарювання, яка перероджувала українські села і міста, робила їх сучасними і заможними.

За роки свого існування музей став центром пошукової роботи студентів з вивчення історії кооперативного руху, осередком виховання студентської молоді на християнських засадах, високоморальних кооперативних цінностей і принципах взаємодопомоги, співпраці і взаємовідповідальності, ідеалах добра і справедливості.