Фестиваль у сфері гостинності та готельно-ресторанного бізнесу — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

У рамках практичної підготовки та професійного виховання студентів, викладач циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності Львівського кооперативного коледжу економіки і права Михайло Голубка організував для студентів групи ФН-18 навчальну екскурсію на «HoReCaShowLviv» – унікальний фестиваль у сфері гостинності та готельно-ресторанного бізнесу, що збирає у Львові виробників, постачальників, споживачів відповідних товарів і послуг, бізнес-тренерів, експертів, журналістів, фахівців індустрії гостинності.

Студенти спеціальності мали змогу відвідати лекції та семінари з вдосконалення професійної майстерності та досягнення успіху у своїй справі від провідних рестораторів, готельєрів, побачити численні майстер-класи і практикуми від відомих шеф-кухарів України, фахівців індустрії гостинності, ярмарки-виставки з презентаціями регіональних продуктів харчування, сучасного обладнання для готелів та ресторанів, елементів декору. Учасники фестивалю побували на чемпіонаті України PizzaFest 2019, дегустували продукцію вітчизняних підприємств харчової промисловості, відвідали ярмарок вакансій у готельній та ресторанній сфері тощо.

Одні з організаторів заходу, Орест Степаняк, Ігор Фар'ян, Іван Янчишин для студентів провели екскурсіютериторією «Арена Львів».

Цікавим для студентів був стенд Торгового дому «S-Prof», який спеціалізується на гуртовій та роздрібній торгівлі технологічним обладнанням для закладів громадського харчування. Співробітники зазначеної фірми проводили майстер-класи з приготування різних страв та смаколиків, усі бажаючі мали змогу скуштувати та оцінити якість приготовлених страв на сучасному обладнанню.

Також студенти спеціальності відвідали інші цікаві заходи. Проведення навчальних екскурсій сприяє підвищенню якості навчального процесу, зміцненню ланцюжка теорія-практика, підвищує рівень конкурентоспроможності випускника.