Читай, навчайся та зростай… і про Україну пам’ятай! — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Щорічно у Львові, який абсолютно справедливо вважається, духовною та культурною столицею Західної України, де зосереджується потужний центр інтелекту, творчого потенціалу, що став справжньою меккою, яка дає імпульс новим книжкам, новим ідеям, дає наснагу та поштовх для нашої молоді.

Головна ціль проведення Форуму Видавців, це популяризація читання. І незважаючи на сучасні комп’ютерні технології, книжку люблять і читають студенти Львівського кооперативного коледжу економіки і права. Щоб пройти теми з навчального курсу, придбати книжкові новинки професійного спрямування, та поспілкуватися із їх авторами, студенти старших курсів спеціальностей «Фінанси, банківська справа та страхування» та «Готельно-ресторанної справи» разом з викладачами Надією Ділай, Русланою Погорілець, Михайлом Голубкою та Ольгою Мельник за підтримки адміністрації вишу, провели навчальну екскурсію, відвідавши
26 Book Forum.

Програма Форуму була насичена різноманітними презентаціями, дискусіями, лекціями, читанням поезій та багатьма іншими заходами. Студенти мали можливість відвідати 16 тематичних кластерів: “Креативні індустрії та урбаністика”, “Історія”, “Стиль життя”, “Філософія”, “Здоров’я”, “Історії іншості”, “Політика”, ”Екологія”, “Українська візуальна книга”, “Мандри”, “Наука і технології”, “Війна”, “Нон фікшн”.

Зустрітись з найвідомішими українськими авторами, такими, як: Сергій Жадан, Оксана Забужко, Андрій Любка, Лариса Денисенко, Галина Ткачук, Ірина Славінська, Ірен Роздобутько, Катерина Калитко, Юрій Винничук та інші. Взяти участь у презентації книги “Маркетер”, Українського кінорежисера, сценариста, письменника, політв’язня - Олега Сенцова.

Захід залишив після себе багато приємних вражень, ніхто не повернувся додому з пустими руками, кожен мав можливістьпридбати книжки та почути багато корисного та цікавого, адже Львівський Book Forum — це непересічна культурна подія, як для міста так і всієї України та чудова можливість для професійного зростання наших студентів.