Місця позитивних емоцій і щасливих людей… — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Для колективу Львівського кооперативного коледжу економіки і права, доброю традицією стало розпочинати новий навчальний рік з великою надією за студентів і викладачів коледжу з молитви за успішну освітянську діяльність. І мандрівка святинями нашої неньки України – найкращий варіант.

Знайомство з рідним Самбірським краєм розпочалося з слів Галини Мартинович, спеціаліста-екскурсовода туристично-інформаційного центру Самбірської міської ради «…Самбір – це місто позитивних емоцій і щасливих людей»...», яка ознайомила викладачів з історією міста від найдавніших часів і до сьогодення. На Самбірщині живуть і працюють віддані своїй справі люди. Самбірщина розвивається, і в цьому заслуга саме тих людей, які працюють, забезпечуючи цей розвиток. Прикладом може слугувати той факт, що навіть у найвіддаленіших куточках Самбірського району, споживча кооперація розвивається на належному сучасному рівні та посідає провідне місце на Львівщині.

Поїздка надихнула викладачів на проведення науково-дослідницької роботи зі студентами по вивченню свого рідного краю з подальшою презентацією своїх робіт, а також організовувати історико-пізнавальні поїздки у різні куточки Львівщини.

Про подальші плани роботи навчального закладу, забезпеченню ефективного господарювання та зміцненню фінансового стану підприємств споживчої кооперації з колективом коледжу, спілкувався Михайло Михайлович Ванівський, голова Львівської обласної спілки споживчих товариств, який наголосив присутнім про можливість створення робочих місць випускникам коледжу на підприємствах споживчої кооперації Львівщини, а також про проведення і в майбутньому спільних профорієнтаційних заходів. Надихнув освітян-кооператорів на оптимізм, творче натхнення та наснагу до роботи на педагогічній ниві у новому навчальному році.

Делегація коледжу на чолі з директором Наталією Зубко та Головою об’єднаного профкому Наталією Кутною, висловлюють щиру подяку голові Львівської облспоживспілки, Михайлу Ванівському, голові Самбірської райспоживспілки Володимиру Малецькому та колективу, викладачу циклової комісії Оксані Ванівській , які проявили любов, патріотизм до свого рідного краю, за незабутню, цікаву та пізнавальну екскурсію Самбірщиною.

Поїздка виявилась захоплюючою та пізнавальною, адже історія Львівського регіону – це завжди цікаво та актуально, а подорож дарує цілющий відпочинок та зближує колектив.