Відкрите практичне заняття з дисципліни «Обладнання підприємств торгівлі» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Викладач циклової комісії підприємництва та біржової діяльності Ільків М.М. організувала та провела відкрите практичне заняття   з дисципліни «Обладнання підприємств торгівлі» на тему: «Ознайомлення з порядком забезпечення торговельних підприємств торговельно-технологічним обладнанням» (екскурсія)  зі студентами групи ПМ(н)-18 спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» на базі магазину самообслуговування «Рукавичка» по вул. Шпитальні 1, центр Львова.

Мета екскурсії ознайомити  студентів з порядком забезпечення діючих торговельних підприємств торговельно-технологічним обладнанням.

Керуюча магазином Наталя Іванус радо зустріла студентів коледжу, ознайомила  з роботою торговельного підприємства, рівнем його спеціалізації, з його зовнішнім і внутрішнім дизайном, улаштуванням торговельного підприємства.

Під час заняття-екскурсії Наталя Іванус звернула увагу студентівна те, що «Рукавичка» має унікальний дизайн інтер’єру. В основі оздоблення використано спеціально створені художні гравюри, з використанням стильного оздоблення в останніх європейських тенденціях та трендах.

Внутрішнє оформлення магазину виконано у фірмових кольорах відповідно до  естетики торговельного підприємства, виду обладнання, елементів декору, систем навігації, світлового оформлення торговельного простору.

Для швидшого обслуговування та зручності покупців у магазині передбачено два входи-виходи та шість касово-розрахункових вузлів.

З цікавістю студенти вивчали сучасні види обладнання підприємств торгівлі на діючому торговельному підприємстві, звернули увагу на ексклюзивні меблі для окремих груп товарів, використання яких дозволяє підвищити ефективність  торговельно-технологічного процесу в магазині.

Підводячи підсумки заняття-екскурсії, студенти визначили; що торговельне підприємство розробляє власну стратегію технічного оснащення і здійснює індивідуальний підбір сучасного торговельно-технологічного обладнання як іноземних так і вітчизняних виробників, що дає можливість бути магазину оригінальним та неповторним, здійснює серйозний вплив на сприйняття підприємства відвідувачами, а також на їх поведінку в магазині.

Викладачі циклової комісії та студенти коледжу висловлюють щиру подяку правлінню ТзОВ ТВК «Львівхолод» за надання можливості проведення різних видів занять на базі цього підприємства.