Відкрите бінарне заняття на тему: «Правове регулювання проведення екологічної експертизи» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

На базі Державної екологічної інспекції у Львівській області у групі ПВ(н)-17, 3 курсу спеціальності «Право» викладач коледжу Ліліана Криськув провела відкрите бінарне заняття на тему: «Правове регулювання проведення екологічної експертизи».

У проведенні заняття взяли участь в.о. начальника Інспекції Василь Стрижака та працівники відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції та сектору правового забезпечення.

Василь Стрищак наголосив на структуру та основних аспектах діяльності Державної екологічної інспекції у Львівській області, заступник начальника відділу інструментально-лабораторного контролю Інспекції Світлана Джура зробила доповідь стосовно виконання функцій держави в галузі охорони навколишнього природного середовища шляхом проведення інструментально-лабораторного контролю вод, ґрунтів та викидів в атмосферу.

Головний спеціаліст сектору правового забезпечення Юрій Якубович розповів студентам про основні аспекти претензійно-позовної роботи Інспекції, як відбувається процес розгляду справ в суді та ознайомив із практикою складання протоколів та винесення постанов державними інспекторами.

Адміністрація коледжу, викладачі циклової комісії та студенти вдячні керівництву Державної екологічної інспекції у Львівській області за надану можливість проведення змістовного і цікавого заняття та ознайомлення з особливостями роботи екологічної інспекції.