Практичне заняття – тренінг з дисципліни «Захист Вітчизни» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

6 березня 2020 року викладачі циклової комісії загальноосвітніх дисциплін Бішко І.В. та Плугіна Л.В. провели відкрите практичне заняття – тренінг з дисципліни «Захист Вітчизни» на тему «Техніка проведення реанімаційних заходів одним та двома рятівниками».

Мета заняття: набути навичок з надання домедичної допомоги при раптовій зупинці серця.

Заняття – тренінг провели викладачі ВНКЗ ЛОР «Львівська медична академія імені Андрея Крупинського»:

-  Неділько Роксолана Володимирівна – доктор філософії, кандидат наук державного управління, завідувачка кафедри внутрішньої медицини та управління охорони здоров’я;

-  Назар Наталія Семенівна – викладач кафедри внутрішньої медицини та управління охорони здоров’я, учасник АТО 2014-2016рр.,

-  Гончаров Мар’ян Петрович – практичний реаніматолог, викладач кафедри внутрішньої медицини та управління охорони здоров’я, які провели навчальний тренінг по наданню першої медичної допомоги за стандартами НАТО.

 

Викладачіпродемонстрували на манекенах і описали випадок з постраждалим без свідомості, пов`язати це з основними принципами надання першої медичної допомоги, ознайомили студентів і продемонстрували рятувальний ланцюжок при раптовій зупинці серця і алгоритм дій. Також студенти ознайомилися з основні правилами та порядком проведення реанімації, звільненням дихальних шляхів від сторонніх предметів – западання язика, нижньої щелепи, слизу, води тощо – та відкриття верхніх дихальних шляхів (підняти підборіддя та висунути нижню щелепу).

Проведене відкрите практичне заняття було цікавим і актуальним, інноваційним за змістом, що дало змогу значно покращити рівень засвоєння теоретичного навчального матеріалу, а студентів спонукає до творчої праці.

Студенти коледжу щиро вдячні викладачамза надану можливість формування в студентів з дисципліни «Захист Вітчизни» умінь застосовувати знання у реальних життєвих умовах.