Ми пам’ятаємо 26.04.1986р. — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Масштаб Чорнобильської катастрофи, найтяжчої за всю історію людства техногенної катастрофи, добре відомий як вченим, так і політикам всього світу. Внаслідок вибуху на Чорнобильській АЕС 26 квітня 1986 року довкілля було викинуто близько від 3% до 7% радіонуклідів, які на момент катастрофи накопичилися в четвертому енергоблоці ЧАЕС.

Серед усіх трагедій, які спіткали людство за усю історію Чорнобильська катастрофа не має аналогій. Вона залишила руйнівні сліди в екології, ризики для здоров'я людей, спричинила погіршення соціальних, економічних та життєвих умов.

Урок Чорнобиля – це жахливий досвід. У той же час це попередження не тільки для України, - повідомлення стосується всіх країн про необхідність розумного використання так званого "мирного атома".

Пропонуємо вам творчі проекти студентів нашого коледжу :

-         фотоколажістудентів групи ПВн-28 Палюх Марії, ПВн-18 Масляк Ярини, Ліщук Юлії, ПВн-19 Вікторії Гузан,Низький уклін всім хто боровся зі страшною бідою.

Якби не подвиг простих людей, які ризикуючи власним життям і здоров’ям, врятували нас від подальшого поширення радіації, то важко навіть спрогнозувати повні масштаби трагедії не лише для України, а й всього світу. 

Священна пам'ять про Ваш подвиг не згасне у віках і збережеться в серцях народу.