Всесвітній день охорони навколишнього середовища — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Традиційно Україна, як і увесь світ, 5 червня відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища – нової форми взаємодії людини і природи, якаявляє собою систему державних і суспільних заходів спрямованих на гармонійну взаємодію суспільства й при­роди, збереження й відтворення природних ресурсів і діяльність екологічних співтовариств в ім’я сучасних і майбутніх поколінь.

Викладачі циклової комісії загальноосвітніх дисциплін приєднуються до відзначення однієї із найважливіших подій екологічного календаря, яка  була започаткована Генеральною асамблеєю ООН на 27-й сесії 15 грудня 1972 року,  щорічно святкується в більш ніж 100 країнах світу і є прекрасною нагодою зробити хоча б один крок до покращення стану довкілля.

 

Пропонуємо вашій увазі фотоколажі до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища з біолого-екологічного модуля, дисципліна «Природничі науки» (викладач Плугіна Л.В. та студенти спеціальностей  «Право», «Фінанси, банківська справа та страхування»:  Цінкевич Л., Кундира Д., Беловол Д.)

 

Пам’ятаймо, що лише разом ми зможемо зробити довкілля чистішим, адже майбутнє нашої планети залежить саме від нас!