Світ змінюється швидко, а ми рухаємося ще швидше — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Вибір фаху – непросте завдання для юнаків та дівчат, яке потрібно вирішити в один прекрасний момент, щоб в майбутньому бути корисними суспільству і потрібними в рідній Україні. Світова пандемія та карантинні заходи,  запроваджені в Україні, стали  серйозним викликом колективу коледжу щодо організації освітнього процесу та проведення профорієнтаційної роботи. Три місяці роботи  та дистанційного навчання   дозволили нам якісно опанувати можливості онлайн-простору.

Не маючи можливості відкрити двері коледжу фізично, відкриваємо їх у віртуальному просторі. Бо дуже хочемо зустрічатися із вами, розповідати про наш коледж, спеціальності, освітньо-професійні програми підготовки фахівців, умови вступу та навчання.

Враховуючи карантинні обмеження, у Львівському кооперативному коледжі економіки і права нещодавно відбувся День відкритих дверей у форматі прямого ефіру (онлайн) -  відеоконференції з  використанням платформи Zoom.

Захід пройшов під гаслом «Карантин не завадить отримати нам освіту!».

Цьому передувала значна профорієнтаційна робота проведена представниками приймальної комісії, адміністрацією коледжу,  викладачами, студентами. Були задіяні різноманітні форми профорієнтації: оголошення в пресі, на радіо,  на сайті коледжу, в соціальних мережах Instagram, Facebook ,Viber.

За підтримки голови правління спілки споживчих товариств Львівської області Михайла Ванівського, долучились до  цієї роботи  і кооператори - голови районних спілок споживчих товариств Львівщини з метою надання  допомоги абітурієнтам правильно обрати майбутню професію.

До організації та проведення Дня відкритих дверей  у дистанційному режимі долучились: Голова правління спілки споживчих товариств Львівської області Михайло Ванівський, директорка коледжу Наталія Зубко, відповідальний  секретар Приймальної комісії коледжу Ірина Клачко, представники студентського самоврядування, викладачі, працівники коледжу.

У форматі прямої трансляції абітурієнти отримали інформацію про коледж, спеціальності та спеціалізації, за якими здійснюватиметься набір студентів на 2020/2021 навчальний рік на денну та заочну форми навчання,  про можливість продовжити навчання у Вищих навчальних закладах ІІІ – ІV рівня акредитації в рамках ступеневої освіти за  профілем здобутої спеціальності та скороченим терміном, як міста Львова так і України. були познайомлені зі змінами в умовах  вступної кампанії-2020, які пропонує МОН України.

Представники коледжу наголосили гостям на актуальності спеціальностей, які пропонуються вступникам, розповіли про  традиції навчального закладу,  організацією освітнього процесу в коледжі, кадрову агенцію, яка співпрацює з багатьма відомими роботодавцями та працевлаштовує студентів, можливості кар’єрного росту випускників коледжу, посадами, які можуть займати випускники коледжу, конкурентні переваги коледжу  на ринку праці.

 Також усі присутні мали змогу переглянути відеоролик про навчальний заклад та віртуально помандрувати приміщеннями навчального закладу у форматі 3D.

Перший досвід проведення такого заходу продемонстрував, як в умовах карантину можна віртуально відкрити двері вишу для всіх бажаючих та в режимі реального часу ознайомити їх з перевагами навчання в кооперативному коледжі.

Дирекцією освітнього  закладу, планується найближчим часом  продовження  таких  онлайн-трансляцій, які  підтвердили свою корисність та ефективність.