Онлайн заняття-екскурсія під час проходження навчальної практика «Вступ до фаху» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

З метою ознайомлення з особливостями майбутньої професії та сфери діяльності та впровадження елементів дуальної освіти, студенти спеціальності «Фінанси, банківська справа та страхування» віртуально відвідали  страхові компанії та фінансово-кредитні заклади міста Львова, які дають можливість краще зрозуміти вибір фаху, працевлаштуватись в майбутньому та поєднати теорію з практикою під час навчання в коледжі.

Враховуючи карантинні обмеження,  під час проходження навчальної  практика «Вступ до фаху», під керівництвом викладача циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності, к.е.н., доцента Михайла Голубки, студенти провели онлайн заняття-екскурсію діючої страхової компанії «Універсальна» у форматі прямого ефіру - відеоконференції з  використанням платформи Zoom.

Представник Львівської обласної дирекції страхової компанії Любов Котула, розповіла дистанційно про історію компанії,  повідомила про види страхових послуг, які гарантує компанія. Місія компанії : «Ми працюємо для того, щоб Ви могли спокійно і не відволікаючись займатись своїми справами та бути впевненим, що Ваше здоров’я, майно, бізнес та активи під надійним захистом».

Віртуально, студенти побачили як організовані робочі місця фахівців, ознайомились з роботою контакт-центру виплат з автострахування,  продажів і перестраховки тощо. З метою зміцнення лідируючих позицій на ринку страхових послуг, страхова компанія, широко використовує сучасні інноваційні методи продажу.  Також студентам запропонували роботу онлайн-страхового агента в канікулярний період. Розповіли, про комплексну програму страхування, яка діє на сьогодні, від COVID-19 для навчальних закладів (викладач, студент, персонал), що покривається при COVID-19?

Під час онлайн-заняття, працівники компанії відповіли на численні запитання про специфіку роботи системи страхових послуг у країні в цілому та компанії зокрема. Заняття відбулось у теплій, дружній атмосфері.

Заняття з навчальної практики «Вступ до фаху», довели свою ефективність, практичну корисність та підтвердили правильність вибору першокурсниками майбутньої професії, де вони отримали перше уявлення про свій фах, що в подальшому спонукатиме їх до отримання ґрунтовних професійних знань та практичних навичок, які стануть їх конкурентними перевагами під час працевлаштування та визначитись в майбутньому з базою проходження виробничої практики.

Заняття проводяться вже не вперше у компанії. У майбутньому планується розширення таких заходів для студентів коледжу з метою  впровадження елементів дуальної освіти, коли повернемося до звичного формату навчання. Маємо надію, що і подальша співпраця з даною організацією буде сприяти формуванню практичних вмінь та навичок майбутніх молодших спеціалістів.

Адміністрація коледжу, викладачі циклової комісії обліку та фінансово-економічної діяльності та студенти спеціальності, висловлюють вдячність керівництву, та працівникам Страхової компанії «Універсальна» за професіоналізм, організацію проведення віртуальної екскурсії та надану можливість провести онлайн-навчання на базі компанії та надані страховими спеціалістами практичних знань молодим фахівцям нашого навчального закладу,  які однозначно їм знадобляться у майбутньому.