Екскурсія інноваційним музеєм історії міста в постатях «Львів Стародавній» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Студенти групи ПМ(н)-18 разом з куратором Марчишин Л.П. відвідали інтерактивний музей історії міста Львова «Львів Стародавній».

Під час екскурсії студенти мали можливість зануритись у період Середньовіччя, через найвідоміших та найвпливовіших постатей історії міста: Короля Данила Галицького і його сина Лева Даниловича, Івана Підкову, Богдана Хмельницького, Йоана Георга Пінзеля та багатьох інших. При створенні фігур використовували технологію кібершкіри, завдяки чому історичні постаті майже “живі”.

Ознайомились із фігурами історичних персонажів, які жили і розбудували місто в період з IX до XVIII ст.  Побували у музеї-діорамі та артефактів. Мали можливість не лише побачити гарне зображення у форматі 5D, але почути тематичні звуки та відчути епоху древнього Львова на запах.


Екскурсія у музей була пізнавальною і спонукала студентів вдивитися в минуле, щоб осягнути сьогодення і побачити обрій майбутнього. Це була захоплююча мандрівка.