Вступне заняття з дисципліни «Захист Вітчизни» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Викладачі циклової комісії загальноосвітніх дисциплін, Львівського кооперативного коледжу економіки і права, Ігор  Бішко та  Людмила Плугіна, дотримуючись  рекомендацій МОЗ та МОН, провели вступне заняття  для студентів спеціальностей коледжу  з дисципліни «Захист Вітчизни» під відкритим сонячним  осіннім небом.

Мета заняття: ознайомити  студентів з основами нормативно-правового забезпечення захисту Вітчизни, цивільного захисту та охорони життя і здоров'я; усвідомлення свого обов’язку щодо захисту України у разі виникнення загрози суверенітету та територіальній цілісності держави;  набуття знань про функції Збройних Сил України та інших військових формувань, їх характерні особливості. Адже підготовка до захисту Вітчизни - обов'язок кожного громадянина.

 Студенти ознайомилися із розвитком національних Збройних Сил та інших військових формувань України - необхідною умовою забезпечення могутності української держави. основними  документами нормативно-правової бази щодо захисту життя і здоров’я людини в Україні.

Настрій у студентів оптимістичний. Віримо: все буде добре!!!