Проведено олімпіаду з дисципліни «Основи кооперації» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

В рамках проходження Тижня циклової комісії підприємництва та біржової діяльності викладач - методист Марія Ільків провела предметну олімпіаду з дисципліни “Основи  кооперації”.

Метою проведення олімпіади було підвищення якості підготовки кваліфікованих фахівців з основ кооперації, пошук обдарованої студентської молоді, стимулювання їх творчої праці, сприяння розвитку інтелектуальних та організаторських здібностей. 

Участь в олімпіаді приймали студенти усіх груп першого курсу коледжу, які вивчають дану дисципліну та показали відмінні результати у навчанні. Олімпіада проводилась у два тури. Студенти жваво брались до вирішення практичних ситуацій та швидко виконували завдання.Члени журі виставляли та підраховували бали за виконані завдання.

Переможцями олімпіади з дисципліни “Основи кооперації” стали:

І  місце –Тростінська Анастасія  група ПМ(н)-10 та Захарків Вікторія ПМ(н)-10;  ІІ місце вибора Гунькало Софія група ПВ(н)-20 та Гладковська Соломія група ПМ(н)-10;  ІІІ місце посіли студенти: Турба  Юрій група ПВ(н)-19 та Калитка Софіягрупа ГРС(н)-10.

Усіх учасників було нагороджено грамотами та подарунками.

Циклова комісія вітає усіх студентів, зичить здоров’я, подальших успіхів у навчанні, творчого збагачення та нових перемог.