Інтелектуальний батл на тему: «Правові аспекти захисту прав споживачів» — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Циклова комісія підприємництва та біржової діяльності провела інтелектуальний батлна тему: «Правові аспекти захисту прав споживачів» серед студентів ІІ і ІІІ курсів спеціальності  «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність».

Голова циклової комісії Лідія Марчишин, під час проведення заходу, наголосила, що важливим фактором у підвищенні якості продукції та наданих послуг є обізнаність самих споживачів у сфері захисту своїх прав. Права споживачів повинні превалювати над правами продавців та виробників, оскільки життя та здоров’я людини – основна цінність.

Мета заходу - розвивати пізнавальний інтерес студентів до вивчення фахових дисциплін, виховувати вміння логічно мислити, аргументовано висловлювати свою думку, правильно реалізовувати права споживачів.

У батлі брали участь команди  «Експерт з контролю якості» та «Товарознавець-експерт». Змагання між командами складалося з трьох турів: «Розминка», «Бліц-турнір», «Питання на засипку» та практичних ситуаційних завдань.

Проведення інтелектуального батлу супроводжувалося презентаціями, цікавою пізнавальною інформацією. Студенти продемонстрували вміння працювати у команді, високий рівень комунікабельності, відповідальності та знань з захисту прав споживачів.

Варто відмітити надзвичайно доброзичливу атмосферу, яка панувала під час батлу. Студенти брали активну участь в обговоренні завдань, допомагали і доповнювали один одного. Урізноманітнювався захід музичними паузами. Незабутні емоції та хороший настрій був гарантований всім присутнім, учасники ж були нагороджені подяками.