81-й День народження коледжу — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

Для колективу та студентів Львівського кооперативного коледжу економіки і права 14 жовтня особливий день, адже у 1992 році на свято Покрови Пресвятої Богородиці було освячено навчальний заклад. У 81-й День народження коледжу, вся українська кооперативна спільнота приєдналася до вшанування: Дня Захисника України, Дня Українського козацтва, Дня української повстанської армії. Цього осіннього жовтневого дня у стінах навчального закладу відбулись урочисті заходи, у яких взяли участь студенти усіх спеціальностей коледжу, з дотриманням санітарно-протиепідемічних правил та рекомендацій МОЗ та МОН.

Отець Тарас поблагословив присутніх, всі разом помолилися за мир, за здоров’я, за Україну, за військо, за кооператорів, за студентів та викладачів, за всіх присутніх в залі.

Розпочалось осіннє дійство святковим концертом, який організували члени студентського самоврядування, заступник директора з виховної роботи Ігор Бішко та культорганізатор Роман Голиш.

Ведучими свята були Луцик Аліса ПВ(н)-18 та Шах Назар ІПЗ(н)-10, які у своїх промовах згадали про членів споживчих товариств, працівників, викладачів, керівників, ветеранів споживчої кооперації України, про їх внесок у розвиток кооперації та кооперативної освіти. Гордимось тим, що ми навчаємось в кооперативному закладі освіти, одному з найстаріших навчальних кооперативних закладів, адже у багатьох з нас тут навчались цілі покоління, заклад став неначе «сімейним» - наголосили студенти коледжу.

До слова була запрошена директорка коледжу, Наталія Зубко, яка з вдячністю висловила щирі й теплі вітання педагогічному колективу, студентам, учасникам та усій нашій кооперативній родині. Побажала усім здоров'я, радості, тепла та всіляких гараздів. Закликала студентів дотримуватись  рекомендацій Міністерства освіти та МОЗ щодо, протиепідемічних заходів спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” та алгоритму поведінки при виявленні ознак захворюваності .

Перед залом виступили: Буйна Ірина ГРС(н)-18, Стефанишин Лілія ФН-ГРС(н)-10, Суворова Людмила ПВ(н)-27, Воробець Марія ГРС(н)-18, Палюх Марія та Зоряна
ПВ(н)-28, ансамбль "Колорит" та інші.

Студенти Львівського кооперативного коледжу виступають за мир в нашій державі і всіма силами підтримують тих, хто захищає її незалежність. «Тому, розуміючи свою причетність до всіх подій, що відбуваються на теренах України, серцем і душею ми з тими, хто тепер знаходиться в зоні ООС, ми пам’ятаємо тих, хто віддав життя задля нашого майбутнього, пам’ятаємо наших героїв, наших випускників, що загинули, наших друзів та родичів, які стоять на смерть заради мирного нашого з вами життя.

Як наголосила, директор коледжу Наталія Зубко: «…Дорога кооперативно родино, хай любов, добро і тепло сердець поєднає всіх нас. Нехай мир і спокій буде в нашій Україні та кооперативній родині, щиро вітаємо всіх зі святом».

Захід показав, що колектив кооперативного коледжу з оптимізмом дивиться в майбутнє й робить все для збереження кооперативних цінностей та традицій, високого авторитету навчального закладу як в місті Львові, так і в Україні загалом.

Віримо: все буде добре!!! Бережімо себе та своїх близьких.