Листи до святого Миколая — Львівський кооперативний фаховий коледж економіки і права

Gj178euE344

S5IsbwRmbzI

У коледжі стартувала благодійна акція «Святий Миколай – дітям-сиротам». 11 листопада члени студентського самоврядування відвідали львівський дитячий будинок №1 для дітей-сиріт (вул. Таджицька, 23), де допомагали дітям написати листи до святого Миколая. Кожна дитина отримає омріяний подарунок особисто від Святого на сцені актової зали Львівського кооперативного коледжу економіки і права.

«Діти зустріли нас тепло і привітно, розповідали вірші, співали пісні та показували свої малюнки. Коли ми писали з ними листи до святого Миколая, то малеча переважно хотіла отримати фрукти, ляльки, машинки, браслети і багато-багато солодощів. Прикро вразив нас той факт, що діти у своїх листах просили про такі дрібниці, як надувна кулька (жовтого кольору), проте найбільше – просили про маму...», – ділиться враженнями голова студентського самоврядування коледжу Надія Федишин.

Нагадаємо, Львівський кооперативний коледж економіки і права уже 27-ий рік постіль запрошує дітей з сиротинця взяти участь у святі та отримати подарунки. Після вистави, яку організовують для маленьких гостей студенти навчального закладу, на дітей чекає святковий стіл, разом із театралізованими персонажами також можна поспівати, потанцювати, пограти різноманітні ігри тощо.