День відкритих дверей у коледжі — Львівський кооперативний фаховий коледж економіки і права

DSC05206

8 листопада 2014 р. у ВНЗ «Львівський кооперативний коледж економіки і права» був проведений День відкритих дверей.
Для відвідувачів коледж розробив ціу низку різноманітних ознайомчих заходів: презентація спеціальностей навчального закладу, зхустрічі з школярами, демонстрація рекламного відеоролику про коледж тощо.
Учні та гості свята мали змогу ознайомитися з матеріально-технічною базою навчального закладу: побачити навчальні аудиторії та магазини, лабораторії та кабінети комп’ютерної техніки, спортивний зал та стадіон, музей споживчої кооперації.
Про перебіг навчального процесу, основні обов’язки студента, умови проживання у гуртожитках, студентське самоврядування, організацію дозвілля і відпочинку, правила прийому у ВНЗ «Львівський кооперативний коледж економіки і права»розповідали усім присутнім викладачі циклових комісій та відповідальний секретар приймальної комісії. Також гості мали змогу ознайомитися з історією становлення навчального закладу, його сьогоденням, відомими виускниками, побачити презентаційні роботи майбутніх фахівців з товарознавства і комерційної діяльності, ресторанного обслуговування тощо.
Відтак, День відкритих дверей у коледжі – один з небагатьох днів, який запам’ятається і викладачам, і майбутнім абітурієнтам, більшість з яких неодмінно ще раз завітають у навчальний заклад уже в якості студентів коледжу.