День відкритих дверей у коледжі - 28 березня — Львівський кооперативний фаховий коледж економіки і права

DSC05918DSC05911DSC05949Однією з найяскравіших подій в житті коледжу є День відкритих дверей, який відбувся 28 березня. На це свято прибули учні шкіл, їх батьки та колишні випускники коледжу. Гостей привітала директор коледжу Зубко Н.П.. Про умови вступу на новий 2015-2016 навчальний рік детально ознайомили заступник голови приймальної комісії Клачко І.В. та відповідальний секретар приймальної комісії Мозола Н.М..
Розпочався захід з презентацій спеціальностей студентами. Усі присутні мали змогу переглянути презентаційний фільм про навчальний заклад, інформаційні тематичні стенди, оглянути матеріально-технічну базу коледжу, зокрема навчальні аудиторії та лабораторії, майстерні, студентські гуртожитки, їдальню, отримати рекламні буклети, брошури та інші друковані матеріали профорієнтаційного характеру. Окрім того, студенти спеціальностей «Виробництво харчової продукції», «Ресторанне обслуговування» провели презентаційний майстер-клас по сервіруванню та оформленні святкового столу, декоративній нарізці фруктів та овочів. А студенти спеціальності «Товарознавство та комерційна діяльність» демонстрували техніку оформлення вітальних та сувенірних подарунків.
Також представники циклових комісій коледжу відповіли на запитання майбутніх абітурієнтів та їх батьків, надали їм більш детальну інформацію за окремими напрямами підготовки фахівців.
Майбутні студенти задавали питання про особливості цьогорічного вступу, необхідні документи для вступу та отримали вичерпні відповіді від доповідачів.