Заняття на тему: "Оволодіння технікою накладання турнікета на верхні та нижні кінцівки. Тампонування рани" — Львівський кооперативний фаховий коледж економіки і права

13 травня 2021р. викладачі циклової комісії загальноосвітніх дисциплін провели відкрите практичне заняття-тренінг. Тема заняття: "Оволодіння технікою накладання турнікета на верхні та нижні кінцівки. Тампонування рани".
Мета заняття: оволодіти технікою накладання турнікета на верхні та нижні кінцівки, вміти проводити тампонування рани, застосовувати прямий тиск на рану.
 
 
Запрошені викладачі ВНКЗ ЛОР «Львівська медична академія імені Андрея Крупинського», яка10 жовтня 2020р. відсвяткував 248 річчя.:
- Назар Наталія Семенівна – викладач кафедри внутрішньої медицини та управління охорони здоров’я, учасник АТО 2014-2021рр.,
- Гончаров Мар’ян Петрович – практичний реаніматолог і викладач кафедри внутрішньої медицини та управління охорони здоров’я, які ознайомлять і проведуть навчальний тренінг по наданню першої медичної допомоги за стандартами НАТО.
Запрошені викладачі ознайомили присутніх з технікою накладання турнікета на верхні та нижні кінцівки, тампонування рани, а також продемонстрували на манекенах і ознайомили студентів із алгоритмом дій при раптовій зупинці серця, з основні правилами та порядком проведення реанімації. Студенти коледжу, викладачі циклової комісії загальноосвітніх дисциплін щиро вдячні викладачам Назар Наталії Семенівні, Гончарову Мар’яну Петровичу за надану можливість формування у студентів з дисципліни «Захист Вітчизни» умінь застосовувати знання у реальних життєвих умовах.