Навчальна практика з «Обладнання підприємств торгівлі» — Львівський кооперативний фаховий коледж економіки і права

Під час навчальної практики з «Обладнання підприємств  торгівлі» викладач циклової комісії підприємництва та біржової діяльності Ільків М.М. організувала та провела практичне заняття  на тему: «Ознайомлення з видами піднімально-транспортного обладнання, дотриманням правил його експлуатації в діючих торговельних підприємствах» зі студентами групи ПМ(н)-19 спеціальність 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» на базі ТОВ «Епіцентр К» по вулиці Городоцькій, 302 міста Львова.

Менеджер з персонал Данилюк Оксана Олександрівна ознайомила студентів коледжу з історією компанії, рівнем її спеціалізації. Наголосила, що щорічно колектив Епіцентру поповнюється професійними кадрами. Керівництво компанії дбає про працівників, забезпечуючи їх безкоштовним медичним обслуговуванням, харчуванням, спецодягом, можливістю отримати санаторно-курортні та оздоровчі путівки, відвідування культурно-розважальних заходів, спортивних секцій, семінарів, конференцій і тренінгів для особистого та професійного зростання.

Під час практичного заняття начальник відділу доставки товарів Заремба Василь Степанович наголосив, що для підвищення якості обслуговування населення, скорочення часу надання послуг у торгівлі та прискорення процесу руху товарів використовуються різні види піднімально-транспортного обладнання,  розповів про різні види піднімально-транспортного обладнання, особливості їх експлуатації та дотримання правил техніки безпеки при експлуатації піднімально-транспортного обладнання  працівниками ТОВ «Епіцентр К».

Студенти мали змогу ознайомитися з сучасними видами піднімально-транспортного обладнання, правилами їх експлуатації, оцінили зручність використання та економічну вигідність застосування піднімально-транспортного обладнання в торговельному підприємстві.

Підводячи підсумки заняття, студенти визначили,  що торговельне підприємство розробляє власну стратегію технічного оснащення торговельного підприємства.

Викладачі циклової комісії та студенти коледжу висловлюють щиру подяку керівництву ТОВ «Епіцентр К» за надання можливості проходження навчальної практики базі цього підприємства та набуття фахових вмінь та навичок.