Тиждень циклової комісії «Інформатики та розробки програмного забезпечення». Підводимо підсумки — Львівський кооперативний фаховий коледж економіки і права

Викладачі циклової комісії «Інформатики та розробки програмного забезпечення» провели цікаві заходи, які розпочалися із студентського брифінгу для студентів І-го курсу на тему: «Розвиток ІТ галузі у Львові». Ведучими заходу були куратор групи ІПЗ(н)-11 В.М.Варгас та студенти групи: Ірина Жеребецька, Тарас Муравецький, Анна Льода, Богдан Тарапата.

Студентам була запропонована вікторина: Чи впізнаєте ви логотипи інструментів для розробників? (можете також спробувати та отримати результати, зайдіть за посиланням https://cutt.ly/wWdLXJj). Обговорили ІТ компанії, які представлені у Львові, переглянули цікаві стимулюючі до навчання відео. Захід пройшов пізнавально та цікаво.

У вівторок відбулась студентська науково-практична конференція на тему: "Сучасні виклики Інтернет простору". Питання, які обговорювались:

1. «Свобода поширення інформації в мережі Інтернет та право на приватність»

Гунькало С.- студентка групи ПВ(н)-20, Наук. кер. Кашуба О.Д.

2. «Кібербулінг»

Жига Ю.- студент групи ІПЗ(н)-19, Наук кер. Скубій О.М.

3. «Аналіз діяльності кіберполіції України»

Пиріг Ю.- студентка групи ІПЗ(н)-11, Наук кер. Варгас В.М.

4.«Тенденції у здійсненні електронної торгівлі у час COVID 19»

Кіт Х.- студентка групи ІПЗ(н)-11, Наук кер. Варгас В.М.

5.« Індустрія онлайн заходів під час пандемії».

Наконечний С. - студент групи ІПЗ(н)-10, Наук кер Скубій М.Ю.

6.«Зміна актуальної системи охорони здоров’я у сучасних умовах»

Мазуркевич Н.- студент групи ІПЗ(н)-11, Наук. кер. Варгас В.М.

Кожен із доповідачів висвітлював конкретну науково-практичну проблематику, яка є актуальною з точки зору швидкого і всебічного розвитку інформаційних технологій. Доповіді були ґрунтовними та актуальними.

Викладачі В.М.Варгас та Н.Р.Сеньків провели відкрите інтегроване заняття-батл з інформатики та математики у групі ПМ(н)-21. Метою заняття було: систематизувати вивчене з інформатики та математики, по темах: "Інформація, повідомлення, інформаційні процеси як важливі складники й ознаки сучасного суспільства. Дійсні числа та обчислення".

Заняття відбулось не традиційно, а у вигляді гри. Група була поділена на команди, які придумали собі назви та капітанів: команда 1- "Піфагорчики", капітан команди Михайло Доценко; команда 2 -" Кодери", капітан команди Олександр Борис. Оцінювало гру журі, у складі: Л.В.Федак, Н.М. Мозоли, Н.В.Кутної, О.М.Маньків.

Команди відповідали на швидкість, тому панувала атмосфера азарту. Перемогла команда Кодерів.

Була проведена предметна олімпіада з інформатики серед студентів спеціальностей коледжу, організована викладачем Кашубою Оксаною Дмитрівною. Олімпіада включала завдання із текстового редактора, табличного процесора, редактора баз даних. Переможцем олімпіади став студент групи ІПЗ(н)-10 Остап Кушта, який буде представляти коледж на обласній олімпіаді.

Завершився тиждень створеною студентами віртуальною стінівкою, створеною на основі тез студентської конференції https://cutt.ly/RWfoo5t

Тиждень пройшов насичено та цікаво, сприяв активності, винахідливості, кмітливості, доброзичливості, виховував науковий світогляд студентів, привчав до виступів перед багато численною аудиторією.