Циклова комісія іноземних мов — Львівський кооперативний фаховий коледж економіки і права

Адреса: вул. Клепарівська, 11
тел. 233-33-50
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Циклова комісія іноземних мов була сформована у 1994 році і забезпечує мовну підготовку студентів з англійської, німецької і французької мов на всіх спеціальностях Львівського кооперативного коледжу економіки і права.
Голова циклової комісії – Яницька О.С.
Циклова комісія іноземних мов постійно працює над поповненням методичного комплексу: створена електронна бібліотека, студенти мають змогу працювати в читальних залах коледжу.
Відповідно до вимог сьогодення викладачами циклової комісії проводяться заняття з використанням інноваційних технологій. Поряд з традиційними формами навчання, лекційними та практичними заняттями, викладачі надають великого значення впровадженню в навчальний процес активних форм і методів навчання, таких як рольові ігри, презентації, дискусії, дебати, заняття-конференції, мозковий штурм, робота в парах та групах. Самостійна робота студентів є важливою складовою навчального процесу: стимулює до пошуку інформації в додатковій спеціальній літературі та виробляє навички користування різноманітними інформаційними джерелами.
Основним завданням методичної і педагогічної діяльності циклової комісії є вдосконалення форм і методів викладання іноземних мов, пошуки і запровадження у навчальний процес інноваційних підходів з метою підвищення рівня знань студентів. Для підвищення свого фахового рівня та майстерності викладання іноземних мов викладачі беруть участь у методичних семінарах з питань впровадження нових форм і методів навчання, в обласних методичних об’єднаннях викладачів іноземних мов.
У цикловій комісії проводяться науково-практичні студентські конференції, предметні олімпіади, літературні читання іноземними мовами, випуск стінгазет. Студенти коледжу неодноразово були переможцями і призерами обласних олімпіад з іноземної мови.