Циклова комісія обліку та фінансово-економічної діяльності — ВНЗ "Львівський кооперативний коледж економіки і права"

тел. 233-31-41;
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Навчання студентів за напрямком фінанси і кредит у Львівському кооперативному коледжі економіки і права розпочали у 1993 році.
Очолює циклову комісію Голубка М.М.
В сучасних економічних умовах велике значення має фінансово-кредитна система держави, яка, останнім часом, значно розширилась, з’явилось багато нових спеціалізованих фінансово-кредитних установ, зросли вимоги до фахівців фінансово-кредитної сфери.
Основне завдання циклової комісії – підготовка фахівців з фінансів і кредиту, надання сучасних знань і практичних навичок, необхідних для роботи у різних сферах фінансової діяльності.
Випускники отримують кваліфікацію молодшого спеціаліста з фінансів і кредиту та можуть працювати у фінансових управліннях, Державних податкових інспекціях, контрольно-ревізійній службі, відділах місцевих державних адміністрацій, в банківських установах, на біржах, підприємствах і організаціях різних форм власності на посадах економістів, фінансистів, аналітиків, бухгалтерів, бухгалтерів-ревізорів, касирів.
Викладачами застосовуються інноваційні форми навчання, розробляються завдання з розв’язання проблемних ситуацій, використання структурно-логічних схем тощо.