Циклова комісія підприємництва, торгівлі та біржової діяльності — Львівський кооперативний фаховий коледж економіки і права

тел. 233-31-41
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Набір студентів на навчання за спеціальністю товарознавство та комерційна діяльність у Львівському кооперативному коледжі економіки і права розпочали у 1939 році.
Циклову комісію очолює викладач вищої категорії Марчишин Л. П. У складі циклової комісії викладачі: Зубко Н.П., Ільків М.М., Ванівська О.І., Кутна Н.В., Бішко І.В., Хома Т.В.
Основним завданням циклової комісії є підготовка кваліфікованого, самодостатнього фахівця, здатного успішно здійснювати свою діяльність у нових економічних реаліях за фаховим спрямуванням. Основні зусилля спрямовані на пошук та впровадження нових форм і технологій навчання.
Для підготовки фахівців товарознавців-комерсантів у коледжі створено комплекс методичного забезпечення навчальних дисциплін згідно з сучасними вимогами, заняття проводяться із застосуванням новітніх інформаційних технологій. З метою активізації пізнавальної діяльності викладачі залучають студентів до науково-пошукової роботи, застосовують ділові ігри, заняття-конкурси, лекції-візуалізації, заняття на підприємствах торгівлі, мультимедійні презентації тощо.