Циклова комісія інформатики та розробки програмного забезпечення — Львівський кооперативний фаховий коледж економіки і права

тел.. 233-31-41
E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Циклова комісія інформатики та розробки програмного забезпечення створена у 1997 році для підготовки молодших спеціалістів за напрямом підготовки «Програмна інженерія», галузі знань «Інформатика та обчислювальна техніка».
У складі циклової комісії: Варгас В.М., Блонський Л.А., Канафоцька М.Л., Солоджук Г.В., Івасєчко С.Я., Сеньків Н.Р., Назарчук Н.Г, Скубій М.Ю., Кашуба О.Д.
З 2002 року підготовка молодших спеціалістів кваліфікації технік-програміст, здійснюється за спеціальністю «Розробка програмного забезпечення».
Викладачами циклової комісії розроблена електронна інформаційно-аналітична система моніторингу навчального процесу, що дає змогу ефективно використовувати навчально-методичне забезпечення. Матеріально-технічна база підготовки фахівців – це комп’ютерні класи та спеціалізовані навчальні комп’ютерні лабораторії, обладнані сучасною технікою та ліцензійним програмним забезпеченням. Це дозволяє здійснювати викладання на високому технічному рівні дисциплін, пов’язаних з об’єктно-орієнтованим програмуванням і розробкою систем візуального проектування інтерфейсів користувача програмних продуктів і WEB-дизайну, а також професійних дисциплін, де використовується програмне забезпечення з інженерної і комп’ютерної графіки, схемотехнічного проектування засобів обчислювальної техніки та комп’ютерних систем і мереж.
Крім безпосередньої навчальної роботи в аудиторіях і лабораторіях, викладачі циклової комісії інформатики і розробки програмного забезпечення проводять роботу з розробки навчально-методичного забезпечення дисциплін спеціальності. Викладачами розроблені навчальні посібники і конспекти лекцій, методичні завдання і вказівки для проведення лабораторних та практичних робіт, опубліковано 15 наукових статей.