Бібліотека — Львівський кооперативний фаховий коледж економіки і права

Бібліотека Львівського кооперативного коледжу економіки і права – це сучасний просвітницький, культурний, інформаційний центр: кваліфіковані бібліотечні працівники, читальний зал на 35 місць, відділи наукового та художнього абонементів, медіатека, відділ періодичних видань.
Бібліотечний фонд складається з навчальної, методичної, нормативної та довідкової літератури. Частка навчальної літератури українською мовою складає 95 відсотків. Щорічно проводиться поповнення бібліотечного фонду новими виданнями і студенти коледжу мають можливість користуватися фаховою періодикою.
На базі бібліотеки функціонує літературно-мистецький студентський гурток.
Працівниками навчально-інформаційного комп’ютерного центру створена електронна бібліотека разом з читальним залом, що оснащений необхідною комп’ютерною технікою.
ВНЗ «Львівський кооперативний коледж економіки і права» має в своєму розпорядженні сучасні комп’ютери з ліцензованим програмним забезпеченням і навчальне обладнання, що дозволяє не тільки належним чином проводити навчальний процес, а й виконувати науково-дослідну роботу з проблем регіональної економіки, малого бізнесу, підприємництва та ін.