Студентське самоврядування — Львівський кооперативний фаховий коледж економіки і права

Шановні роботодавці!

Запрошуємо Вас до співпраці!

Просимо Вас надсилати свої пропозиції щодо проходження студентами практики на Вашому підприємстві, можливості працевлаштування, а також відгуки про студентів-практикантів та випускників коледжу, які стали Вашими працівниками.  Ми обов’язково розмістимо їх на відповідній сторінці нашого сайту.

Ви також маєте можливість брати участь у заходах, які проводяться в коледжі щодо сприяння працевлаштуванню студентів (дні кар’єри, “круглі столи”, семінари-практикуми, науково-практичні конференції, ярмарки вакансій, проведення зустрічей з кращими випускниками коледжу і т.п.), робити заявки на певних фахівців, брати участь у навчальному процесі, надавати місця для проходження практик.

Більш детальну інформацію щодо форм співпраці, видів практики, графіку їх проходження, кількості студентів за спеціальностями можна отримати в підрозділі сприяння працевлаштуванню студентів у Козак Оксани Михайлівни, тел. (032) 233-31-35

 

Як спілкуватись з роботодавцем.

 

Співбесіда з роботодавцем - важливий етап процесу пошуку роботи. Часто успіх залежить від уміння показати себе з кращого боку, справити гарне враження, переконати роботодавця, що Ви - саме та людина, яка йому потрібна.

 

Співбесіда - це попередня зустріч обох зацікавлених сторін, у процесі якої з'ясовується відповідність Вашого професійного рівня вимогам вакансії.

 

Мета діяльності Підрозділу - налагодження зв’язків між студентами - майбутніми фахівцями і роботодавцями.

Основні завдання Підрозділу

1. Сприяння працевлаштуванню студентів та випускників.

2. Проведення постійного аналізу попиту і пропозиції на ринку праці фахівців, підготовку яких здійснює коледж.

3. Налагодження співпраці з державною службою зайнятості населення, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності, які можуть бути потенційними роботодавцями для студентів і випускників.

4. Забезпечення координації дій з центральними та місцевими органами виконавчої влади, службами зайнятості населення, підприємствами, установами та організаціями (роботодавцями) щодо оптимального узгодження реальних потреб ринку праці та ринку освітніх послуг.

5. Інформування студентів і випускників коледжу про вакантні місця на підприємствах, в установах та організаціях, що відповідають їх фаховій підготовці (спеціальності).

Функції Підрозділу

1. Співпраця з потенційними роботодавцями і забезпечення оперативного заповнення вакансій.

2. Налагодження ділових стосунків коледжу з центральними та місцевими органами виконавчої влади, службами зайнятості, підприємствами, установами та організаціями (роботодавцями) тощо з питань професійної підготовки та працевлаштування студентів і випускників.

3. Запровадження системи зворотного зв’язку між підприємствами, установами та організаціями (роботодавцями) і ВНЗ для отримання об’єктивної оцінки якості фахової підготовки.

4. Вивчення динаміки попиту на відповідних фахівців на ринку праці.

5. Створення бази даних про студентів і випускників, що звернулися до Підрозділу щодо працевлаштування.

6. Накопичення банку потенційних підприємств, установ і організацій (роботодавців) для студентів та випускників та надання інформації про вакантні місця роботи.

7. Організація роз’яснювальної роботи серед студентів та випускників щодо нормативно-правових актів з питань державного регулювання зайнятості та трудових відносин.

8. Організація зустрічей роботодавців зі студентами та випускниками з питань можливості їх подальшого працевлаштування на конкретних підприємствах.

9. Здійснення моніторингу працевлаштування випускників та відстеження їх кар'єрного зростання.

10. Планування і координація роботи щодо організації зайнятості студентів, які бажають працювати у вільний від навчання час, в тому числі і під час літніх канікул в студентських трудових загонах.

 

Наші випускники

Правила складання резюме

Резюме - це найперший і дуже важливий документ, який забезпечує заочне знайомство роботодавця з претендентом на робоче місце. За ним формується перше місце і, звісно, найбільш важливе враження про людину. Тому зміст резюме повинен базуватися саме на позитивних якостях претендента.

 

Для чого потрібне резюме?

Резюме - один з найефективніших інструментів пошуку роботи. Це короткий виклад найважливіших для роботодавця фактів Вашої біографії, зазвичай пов'язаних з Вашою роботою, навичками та знаннями. Як правило, на перегляд резюме витрачається не більш однієї хвилини, тому дуже важливо одразу ж привернути увагу роботодавця, зацікавити його і спонукати призначити Вам інтерв'ю. Під час написання резюме важливо пам'ятати, що воно стане Вашою візитною карткою і повинно виділяти Вас зі всього загалу людей, які шукають роботу.


Основні вимоги до оформлення резюме:

1. Резюме повинно мати яскраво виражену структуру і просту мову викладу. Роботодавець має витратити мінімум часу на перегляд резюме і ухвалення рішення по ньому. В тексті повинні впадати в очі ваші здібності, досягнення та досвід.

2. Резюме повинно бути правильно оформлене. Необхідно поєднувати акуратні пробіли, рівні поля і не нехтувати абзацами.

3. Резюме повинно бути коротким. Оптимальний обсяг - одна сторінка. Зупиняйтеся детально на Вашому досвіді. Обов'язково висловлюйте думки грамотно, уникайте другорядних деталей.

4. Резюме повинно бути продуманим. Його зміст повинен повністю відповідати вимогам вакансії, на яку Ви претендуєте.

5. Резюме повинно бути доказовим. Покажіть реальний результат Вашої діяльності.

6. Резюме повинно бути точним.

7. Резюме повинно бути акуратним. Вказуючи на свій позитивний досвід, не перебільшуйте і не вихваляйтеся.

8. Резюме повинно бути зовнішньо привабливим. Використовуйте якісний папір, бажано білого кольору. Шрифт має легко читатися.

9. Резюме повинно бути простим. Не захоплюйтеся графічними малюнками, рамками та іншим. Не ускладнюйте текст абревіатурами, які можуть бути невідомі роботодавцю. Повністю пишіть назви шкіл, університетів і міст.

10. Резюме повинно бути коректним. Використовуйте короткі фрази і не захоплюйтеся довгими словосполученнями.

11. Резюме повинно бути граматично бездоганним. Не довіряйте комп'ютерному редактору. Обов'язково перечитайте його текст після написання, щоб переконатися у відсутності помилок і двозначностей.

12. Резюме повинно бути читабельним. Пам'ятайте, що нерозбірливе резюме найчастіше залишається непрочитаним.

13. Резюме повинно бути офіційним. Не перевантажуйте його даними особистого характеру, а саме: відомостями про родичів, Вашу вагу, ріст, здоров'я. В жодному випадку не прикладайте до резюме свою фотографію (окрім тих випадків, коли цього вимагає роботодавець).

14. Резюме повинно бути закінченим.